HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 18 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Vala Superliga Kosove 2016-17
Match Schedule for FERONIKELIIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
120.08.201617:00 hFERONIKELI - BESA1-2thumbs_down.png
228.08.201617:00 hGJILAN - FERONIKELI2-1thumbs_down.png
308.09.201617:00 hFERONIKELI - TREPCA 894-1thumbs_up.png
411.09.201617:00 hFERONIKELI - FERIZAJ2-1thumbs_up.png
517.09.201617:00 hDRENICA - FERONIKELI1-2thumbs_up.png
624.09.201617:00 hFERONIKELI - PRISHTINA0-1thumbs_down.png
728.09.201617:00 hTREPCA - FERONIKELI0-1thumbs_up.png
811.10.201617:00 hFERONIKELI - DRITA1-0thumbs_up.png
916.10.201617:00 hKF LLAPI - FERONIKELI0-3thumbs_up.png
1022.10.201617:00 hFERONIKELI - LIRIA1-0thumbs_up.png
1128.10.201617:00 hHAJVALIA - FERONIKELI2-3thumbs_up.png
1202.11.201616:00 hBESA - FERONIKELI1-1draw.png
1305.11.201616:00 hFERONIKELI - GJILAN1-0thumbs_up.png
1416.11.201616:00 hTREPCA 89 - FERONIKELI0-0draw.png
1520.11.201615:00 hFERIZAJ - FERONIKELI2-0thumbs_down.png
1625.11.201614:00 hFERONIKELI - DRENICA1-0thumbs_up.png
1730.11.201615:00 hPRISHTINA - FERONIKELI0-0draw.png
1825.02.201715:00 hFERONIKELI - TREPCA5-1thumbs_up.png
1905.03.201715:00 hDRITA - FERONIKELI0-1thumbs_up.png
2008.03.201715:00 hFERONIKELI - KF LLAPI1-0thumbs_up.png
2112.03.201715:00 hLIRIA - FERONIKELI1-3thumbs_up.png
2217.03.201716:00 hFERONIKELI - HAJVALIA6-1thumbs_up.png
2301.04.201717:00 hFERONIKELI - DRENICA0-1thumbs_down.png