HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Vala Superliga Kosove 2016-17
Match Schedule for TREPCA 89Ical export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
121.08.201617:00 hGJILAN - TREPCA 891-2thumbs_up.png
228.08.201617:00 hTREPCA 89 - DRITA1-0thumbs_up.png
308.09.201617:00 hFERONIKELI - TREPCA 894-1thumbs_down.png
411.09.201617:00 hTREPCA 89 - KF LLAPI3-0thumbs_up.png
518.09.201617:00 hFERIZAJ - TREPCA 890-1thumbs_up.png
623.09.201617:00 hTREPCA 89 - LIRIA2-0thumbs_up.png
728.09.201617:00 hDRENICA - TREPCA 892-3thumbs_up.png
812.10.201617:00 hTREPCA 89 - HAJVALIA1-0thumbs_up.png
916.10.201617:00 hPRISHTINA - TREPCA 890-2thumbs_up.png
1023.10.201617:00 hTREPCA 89 - BESA2-1thumbs_up.png
1129.10.201617:00 hTREPCA - TREPCA 891-3thumbs_up.png
1202.11.201616:00 hTREPCA 89 - GJILAN1-1draw.png
1306.11.201616:00 hDRITA - TREPCA 890-0draw.png
1416.11.201616:00 hTREPCA 89 - FERONIKELI0-0draw.png
1520.11.201615:00 hKF LLAPI - TREPCA 892-0thumbs_down.png
1627.11.201615:00 hTREPCA 89 - FERIZAJ4-1thumbs_up.png
1730.11.201615:00 hLIRIA - TREPCA 890-3thumbs_up.png
1826.02.201715:00 hTREPCA 89 - DRENICA4-0thumbs_up.png
1903.03.201715:00 hHAJVALIA - TREPCA 890-4thumbs_up.png
2007.03.201715:00 hTREPCA 89 - PRISHTINA1-0thumbs_up.png
2112.03.201715:00 hBESA - TREPCA 892-3thumbs_up.png
2219.03.201716:00 hTREPCA 89 - TREPCA6-1thumbs_up.png
2302.04.201717:00 hTREPCA 89 - LIRIA-