HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 03 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Vala Superliga Kosove 2016-17
Rezultatet - Java 20 (07.03.2017 - 08.03.2017)

E martë, 07.03.2017 - 20. Java
 15:00 hTREPCA 89PRISHTINA1 - 0 
E mërkurë, 08.03.2017 - 20. Java
 15:00 hBESAHAJVALIA4 - 0 
 15:00 hFERIZAJDRITA1 - 0 
 15:00 hFERONIKELIKF LLAPI1 - 0 
 15:00 hDRENICATREPCA1 - 0 
 15:00 hGJILANLIRIA0 - 0