HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Besmir ARIFAJ

Personal data

Picture of Besmir ARIFAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Besmir ARIFAJ
Birthday (Age):06. Maj 1985 (39)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 11ApoloniavsDinamo101--1-----
Sunday September 18DinamovsSkenderbeu100--------
Saturday October 01PogradecivsDinamo010--------
Sunday October 16DinamovsShkumbini101--------
Sunday October 23LacivsDinamo101--------
Sunday October 30DinamovsKamza100--1-----
Sunday November 06TeutavsDinamo010--------
Friday November 18DinamovsKastrioti100--------
Saturday November 26TiranavsDinamo100--1-----
Saturday December 17VllazniavsDinamo101--1-----
Friday December 23DinamovsBylis100--------
Sunday March 04SkenderbeuvsDinamo101--------
Saturday March 24ShkumbinivsDinamo100--------
Sunday April 01DinamovsLaci101--1-----
Monday April 09KamzavsDinamo100--1-----
Saturday April 21KastriotivsDinamo100--------
Wednesday April 25DinamovsTirana100--------
Games total1526--6-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Korabi44-1--------
Kategoria 1 2014-15Dinamo------------
Kategoria Superiore 2013-14Bylis------------
Kategoria 1 2013-14Dinamo----2-------
Kategoria Superiore 2012-13Bylis3211-11-----
Kupa e Shqiperise 2012-2013Bylis------11----
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo77-21-6-----
Kategoria 1 2010-11Kamza22-11-------
Kategoria Superiore 2009-10Kastrioti1064---1-----
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari642---1-----
Career Total32257541101----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17KorabiMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15DinamoMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14BylisMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14DinamoMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisMesfushor
Kupa e Shqiperise 2012-20132012-13BylisMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11KamzaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariMesfushor