HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 17 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kupa e Shqiperise
Kupa Pavarsia/ Prishtina fiton turneun ne Vlore
nga AlbaniaSoccer    E premte, 29 Nentor 2013 00:15    pdfShtypEmail
kupa pavarsia fitoreEshte luajtur ne Vlore turenu festiv “Kupa Pavarsia”. Prishtina eshte shpallur fituese e edicionit te peste duke mundur ne finale Flamurtarin me rezultatin 8-7 nga 11metershat. Skuadra kosovare...
Lexo ma...
 
Kupa Pavarsia/ Percaktohen ciftet per turneun miqesor
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 27 Nentor 2013 23:52    pdfShtypEmail
stadiumi i flamurtaritFSHF nepermjet nje komunikate per mediat ka njoftuar detajet per turneun miqesore “Kupa Pavarsia”. “Eshte hedhur te merkuren ne oren 20:15, ne hotel "Pavaresia", shorti i edicionit te peste...
Lexo ma...
 
Kupa e Shqiperise/ Tifozet e Luftetarit akuzojne per shitje drejtuesit
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 06 Nentor 2013 16:41    pdfShtypEmail
shqiponjat blu ziLuftetari fitoi me rezultatin 3-2 perballe Mamurrasit por serish u skualifikua pasi ishte mundur 2-1 ne ndeshjen e pare. Tifozet e Luftetarit pasi e kane pare ndeshjen se si eshte zhvilluar e kane...
Lexo ma...
 
Kupa e Shqiperise/ Percaktohen ciftet per 1/16
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 06 Nentor 2013 16:35    pdfShtypEmail
top-kembePasi jane luajtur ndeshjet e raundit te dyte jane percaktuar ne menyre automatike ciftet e skuadrave qe do te luajne ne turin e rradhes. Kupa e Shqiperise do te sjelle duele mjaft interesante ku...
Lexo ma...
 
Kupa e Shqiperise/ Ska surpriza, kualifikohen te medhate
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 06 Nentor 2013 16:27    pdfShtypEmail
kupa e shqiperiseJane luajtur ndeshjet e kthimit per turin e dyte te Kupes se Shqiperise. Shume gola te shenuar, pak rivalitet dhe ne fund jane kualifikuar te gjitha ekipet e medha. Spikati fitorja me goleade e...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL