HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 20 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kupa Pavarsia/ Percaktohen ciftet per turneun miqesor
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 27 Nentor 2013 23:52   pdfShtypEmail

stadiumi i flamurtaritFSHF nepermjet nje komunikate per mediat ka njoftuar detajet per turneun miqesore “Kupa Pavarsia”. “Eshte hedhur te merkuren ne oren 20:15, ne hotel "Pavaresia", shorti i edicionit te peste te kupes me te njejtin emer, qe organizohet nga Federata Shqiptare e Futbollit. Sipas tij ndeshja e pare ne oren 12:00 do te jete ballafaqimi Flamurtari-Otrant i Malit teZi. Ne ndeshjen e dyte Prishtina do te luaje kunder Shkendise se Tetoves. Dy fituesit e ketyre cifteve do te luajne finalen per fitimin e trofeut. Ndeshjet do te luhen nga 45 minuta secila ne stadiumin Flamurtari”, eshte njoftuar nga FSHF.


busy
komente