HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kupa e Shqiperise/ Tifozet e Luftetarit akuzojne per shitje drejtuesit
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 06 Nentor 2013 16:41   pdfShtypEmail

shqiponjat blu ziLuftetari fitoi me rezultatin 3-2 perballe Mamurrasit por serish u skualifikua pasi ishte mundur 2-1 ne ndeshjen e pare. Tifozet e Luftetarit pasi e kane pare ndeshjen se si eshte zhvilluar e kane denoncuar ate si te trukuar e te turpshme. Tifozet gjirokastrit kane shkruar edhe ne facebook se ne fushe eshte luajtur teater dhe se nuk do te ndalen deri sa te demaskojne drejtuesit qe po luajne me ekipin e qytetit te tyre.


busy
komente