HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore/ Skenderbeu – Insbruck 1-1
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 29 Qershor 2013 21:31   pdfShtypEmail

skenderbe newSkenderbeu me ne fund ka marre nje rezultat pozitiv ne miqesoret e zhvilluara ne Austri. Kampionet e Shqiperise kane barazuar me skuadren austriake fale nje goli te shenuar nga kapiteni Bledi Shkembi ne minuten e 71 te takimit. Ne kete ndeshje per Skenderbeun u aktivizuan tre perforcimet e veres, Gilman Lika, Jetmir Sefa dhe Mario Morina. Josa provoi me te miret pasi ditet pergatitore po shkojne drejt fundit. Pas tre humbjeve, Skenderbeu ka marre nje barazim dhe tani pret te zhvilloj edhe dy miqesore te fundit.

 


busy
komente