HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 30 Nentor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
Rezultatet - Java 18 (12.02.2011 - 13.02.2011)

E premte, 11.02.2011 - 18. Java
 14:00 hBurreliVlora1 - 0 
E shtunë, 12.02.2011 - 18. Java
 14:00 hGramoziApolonia0 - 1 
 14:00 hKamzaPogradeci1 - 0 
 14:00 hMamurrasBilisht Sport2 - 0 
 14:00 hPartizaniBeselidhja1 - 2 
 14:00 hLushnjaAda0 - 1 
 14:00 hGramshiLuftetari1 - 0 
 14:00 hTomoriTerbuni2 - 1