HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14

Player Information - Kushtrim MUSHICA

Personal data

Picture of Kushtrim MUSHICA
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Kushtrim MUSHICA
Birthday (Age):01. Maj 1985 (39)
Jersey Number:23
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 17PRISHTINAvsFERIZAJ100--------
Friday August 23FERONIKELIvsPRISHTINA100--------
Sunday September 01PRISHTINAvsTREPCA 89100--------
Saturday September 07PRISHTINAvsHYSI100--------
Friday September 13DRITAvsPRISHTINA100--------
Sunday September 29PRISHTINAvsLLAMKOS KOSOVA FK100--------
Saturday October 05DRENICAvsPRISHTINA100--------
Saturday October 12PRISHTINAvsBESA100--------
Saturday November 23HAJVALIAvsPRISHTINA100--------
Games total900--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Bylis66----------
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14PRISHTINA55---1------
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13VELLAZNIMI------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12VELLAZNIMI66----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10VELLAZNIMI44----1-----
Career Total2121---12-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16BylisPortier
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14PRISHTINAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13VELLAZNIMIPortier
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12VELLAZNIMIPortier
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10VELLAZNIMIPLAYERS