HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 04 Gusht 2021
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 2 - E premte, 23. Gusht 2013 - 18:00 h

FERONIKELIPRISHTINA
20

 Eventet
Autogol
  • 32' : Armend THAQI ( 1 )
  Gol
  • 50' : Fatih KARAHODA ( 1 )
   Karton i verdhe
   • ' : Emir RAMA ( 1 )
   • ' : Elhami BERISHA ( 1 )
   • ' : Dardan MORINA ( 1 )
   • ' : Liridon KUKAJ ( 1 )