HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 02 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Stivi SHABAJ

Personal data

Picture of Stivi SHABAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Stivi SHABAJ
Birthday (Age):19. Dhjetor 1992 (30)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 23KastriotivsTomori010--------
Sunday October 07KastriotivsTeuta010--------
Saturday March 16TeutavsKastrioti010--------
Saturday April 06BesavsKastrioti010--------
Saturday April 13KastriotivsFlamurtari1001-1-----
Friday April 26SkenderbeuvsKastrioti100--------
Games total2401-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Kastrioti------------
Kategoria Superiore 2013-14Kastrioti1-1---1-----
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia1-1---1-----
Kategoria Superiore 2012-13Kastrioti312-1-1-----
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia1-1--1------
Career Total615-113-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15KastriotiMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14KastriotiSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13KastriotiMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaMbrojtes