HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Kastriot REXHA

Personal data

Picture of Kastriot REXHA
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Kastriot REXHA
Birthday (Age):27. Shtator 1988 (35)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 21HYSIvsKEK-U100--------
Saturday August 27PRISHTINAvsHYSI100--1-----
Wednesday September 07HYSIvsLIRIA1001-------
Saturday September 10DRENICAvsHYSI100--------
Sunday September 18HYSIvsDRITA100--1-----
Sunday September 25VELLAZNIMIvsHYSI1001-1-----
Sunday October 23GJILANvsHYSI100--1-----
Saturday November 05HYSIvsPRISHTINA100--1-----
Sunday November 13HYSIvsDRENICA010--------
Sunday November 20DRITAvsHYSI101--------
Wednesday November 23HYSIvsVELLAZNIMI1001-------
Games total10113-5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14TREPCA 8911--3-1-----
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia108245-1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13HYSI------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12HYSI651-4-5--1--
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11HYSI33-13-2-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10KEK-U1011100-3-2-----
Career Total12118103518-11--1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14TREPCA 89Mesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaSulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13HYSISulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12HYSISulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11HYSIMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10KEK-UPLAYERS