HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 18 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
 Ekipi - KEK-U [KEK]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Imri AJVAZIImri AJVAZI  Republika e Kosoves20. Tetor 1989 (34)27720-
0Valon ALIUValon ALIU  Republika e Kosoves25. Gusht 1987 (36)60-60-
0Ilir AVDYLIIlir AVDYLI  Republika e Kosoves- (-)----
0Valon BAJRAMIValon BAJRAMI  Republika e Kosoves22. Tetor 1986 (37)266203
0Florim BERBATOCIFlorim BERBATOCI  Republika e Kosoves21. Tetor 1989 (34)433403
0Besart BLLAKUBesart BLLAKU  Republika e Kosoves30. Nentor 1986 (37)88--
0Fidan DALIPIFidan DALIPI  Republika e Kosoves17. Dhjetor 1989 (34)----
0Driton DEDINCADriton DEDINCA  Republika e Kosoves10. Shtator 1989 (34)20-20-
0Lulzim DOSHLAKULulzim DOSHLAKU  Republika e Kosoves28. Janar 1981 (43)----
0Xhabir DRAGUSHAXhabir DRAGUSHA  Republika e Kosoves16. Korrik 1988 (36)----
0Leon DUKAJLeon DUKAJ  Republika e Kosoves03. Gusht 1989 (34)----
0Berat GRABOVCIBerat GRABOVCI  Republika e Kosoves03. Mars 1988 (36)1010-4
0Erdin HASHANIErdin HASHANI  Republika e Kosoves27. Shkurt 1982 (42)99--
0Virtyt HASHANIVirtyt HASHANI  Republika e Kosoves22. Janar 1982 (42)1010-1
0Bekim ISUFIBekim ISUFI  Republika e Kosoves02. Janar 1976 (48)99-3
0Naim KODRALIUNaim KODRALIU  Republika e Kosoves22. Tetor 1976 (47)1010--
0Driton KRASNIQIDriton KRASNIQI  Republika e Kosoves15. Gusht 1984 (39)6226020
0Valon KRASNIQIValon KRASNIQI  Republika e Kosoves21. Mars 1989 (35)----
0Burim MURSELIBurim MURSELI  Republika e Kosoves24. Shtator 1984 (39)120-120-
0Kastriot REXHAKastriot REXHA  Republika e Kosoves27. Shtator 1988 (35)1611160-
0Mensur SIMNICAMensur SIMNICA  Republika e Kosoves15. Gusht 1984 (39)1010-5
0Afrim VISOKAAfrim VISOKA  Republika e Kosoves31. Janar 1978 (46)33--
0Ymer XHAFERIYmer XHAFERI  Republika e Kosoves06. Nentor 1985 (38)99-2
0Visar ZOGIANIVisar ZOGIANI  Republika e Kosoves05. Nentor 1986 (37)1010-3
Total