HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 17 - E mërkurë, 23. Nentor 2011 - 14:00 h

HYSIVELLAZNIMI
31

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 23 Nentor 2011
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi i Qytetit - Merdare
Match referee(s):Mentor BALIU, D. PRENIQI, Nazim IBRAHIMI
 
Spektatore: 520
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Autogol
  • 45' : Robert GJERAJ ( 1 | Pas gjuajtjes se Zhdrelles )
  Demtim
  • 12' : Florent CITAKU ( 1 )
   Gol
   • 49' : Kastriot REXHA ( 1 )
   • 91' : Adrian ZABERGJA ( 1 )
   • 78' : Fatih KARAHODA ( 1 )
   Karton i verdhe
   • ' : Rexhep SOGOJEVA ( 1 )
   • 18' : Mentor ZHDRELLA ( 1 | Nderrhyrje parregullt )
   • 91' : Adrian ZABERGJA ( 1 )