HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 02 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Kliment NASTOSKI

Personal data

Picture of Kliment NASTOSKI
Name:Kliment NASTOSKI
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday September 12KastriotivsPogradeci100--------
Saturday October 01PogradecivsDinamo101--1-----
Saturday October 15FlamurtarivsPogradeci100--------
Saturday October 22PogradecivsShkumbini101--------
Saturday October 29VllazniavsPogradeci100--------
Friday November 04PogradecivsLaci100--------
Saturday November 19BylisvsPogradeci101--------
Sunday December 04ApoloniavsPogradeci101--------
Saturday December 17PogradecivsTeuta101--------
Games total905--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini------------
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci44-31-1-----
Kategoria Superiore 2011-12Shkumbini3121--------
Career Total75241-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12ShkumbiniMesfushor