HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Pero PEJIC

Personal data

Picture of Pero PEJIC
Nationality:Croatia, Republic of Croatia, Republic of
Name:Pero PEJIC
Birthday (Age):28. Nentor 1982 (41)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 22ElbasanivsTirana100--1-----
Friday August 27FlamurtarivsTirana100--1-----
Sunday September 12TiranavsBylis1002-------
Monday September 20KastriotivsTirana101--------
Sunday September 26TiranavsLaci1001-------
Sunday October 03SkenderbeuvsTirana100--------
Monday October 18DinamovsTirana100--------
Monday October 25BesavsTirana101--------
Sunday October 31TiranavsTeuta1002-------
Saturday November 06ShkumbinivsTirana1001-------
Sunday November 14TiranavsVllaznia100--------
Saturday November 20TiranavsElbasani1002-------
Saturday November 27TiranavsFlamurtari1001-------
Saturday December 11BylisvsTirana100--------
Friday December 17TiranavsKastrioti1012-------
Friday December 24LacivsTirana1001-------
Monday January 31DinamovsTirana100--------
Thursday February 03TiranavsSkenderbeu100--1-----
Sunday February 13TeutavsTirana100--------
Saturday February 26VllazniavsTirana100--------
Monday March 07TiranavsTeuta100--------
Saturday March 12KastriotivsTirana100--1-----
Sunday March 20TiranavsShkumbini100--------
Wednesday April 20VllazniavsTirana010--------
Monday April 25TiranavsSkenderbeu100--------
Saturday April 30FlamurtarivsTirana1001-------
Wednesday May 04TiranavsBylis101--------
Games total261413-4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Kukësi------------
Kategoria Superiore 2016-17Kukësi88-18----5-1
Kupa e Shqiperise 2016-17Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Kukësi------------
Kategoria Superiore 2014-15Kukësi1515-227-2--4-1
Kupa e Shqiperise 2014-15Kukësi22--1-1-----
Kategoria Superiore 2013-14Skenderbeu1313-219-11----
Kupa e Shqiperise 2013-14Skenderbeu11----------
EUROPA League 2012-13Flamurtari11----------
Kategoria Superiore 2012-13Skenderbeu12102212-3-----
EUROPA League 2011-12Tirana------------
Kategoria Superiore 2011-12Flamurtari66-18-1--1--
EUROPA League 2010-11Tirana22-1--------
Kategoria Superiore 2010-11Tirana1212-214-4-----
Kupa e Shqiperise 2010-11Tirana----1-------
Career Total727021190-121-10-2

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14SkenderbeuSulmues
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14SkenderbeuSulmues
EUROPA League 2012-132012-13FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13SkenderbeuSulmues
EUROPA League 2011-122011-12TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12FlamurtariSulmues
EUROPA League 2010-112010-11TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11TiranaSulmues
Kupa e Shqiperise 2010-112010-11TiranaSulmues