HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 11 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Stavrion LAKO

Personal data

Picture of Stavrion LAKO
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Stavrion LAKO
Birthday (Age):24. Mars 1980 (43)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21SkenderbeuvsApolonia100--------
Sunday August 23SkenderbeuvsLaci100--------
Sunday August 30TiranavsSkenderbeu100--1-----
Sunday September 13SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Saturday September 19SkenderbeuvsGramozi100--------
Saturday September 26BesavsSkenderbeu100--------
Sunday October 04SkenderbeuvsApolonia100--1-----
Sunday October 18KastriotivsSkenderbeu100--1-----
Sunday November 01TeutavsSkenderbeu100--------
Sunday November 08SkenderbeuvsVllaznia1001-------
Saturday November 21ShkumbinivsSkenderbeu100--------
Saturday November 28LacivsSkenderbeu100--------
Sunday December 06SkenderbeuvsTirana100--------
Saturday December 12FlamurtarivsSkenderbeu100--------
Wednesday December 16GramozivsSkenderbeu100--------
Saturday January 30DinamovsSkenderbeu100--------
Saturday February 13VllazniavsSkenderbeu100--------
Thursday February 25SkenderbeuvsTeuta100--------
Sunday February 28SkenderbeuvsShkumbini100--------
Sunday March 07BesavsSkenderbeu100--------
Saturday March 20SkenderbeuvsDinamo100--------
Saturday March 27GramozivsSkenderbeu100--------
Friday April 02KastriotivsSkenderbeu100--------
Sunday April 11SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Saturday April 17VllazniavsSkenderbeu100--------
Sunday April 25TeutavsSkenderbeu100--------
Friday April 30SkenderbeuvsShkumbini100--------
Friday May 14LacivsSkenderbeu100--------
Wednesday May 19SkenderbeuvsTirana100--------
Games total29001-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci9721--1-----
Kategoria Superiore 2010-11Skenderbeu6-6---1-1---
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu1313--1-3-----
Career Total2820811-5-1---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuMbrojtes


Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit