HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Te ndryshme
Ne fokus/ Policia braktis futbollin shqiptar?!
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 27 Nentor 2013 23:22    pdfShtypEmail
policia ne stadiumePolicia e shtetit mund te braktisi perfundimisht futbollin ne vend. Shkak per kete vendim alarmant eshte bere koha e tepert qe policet harxhojne stadiumeve dhe fakti qe nuk paguhen. Drejtoria e...
Lexo ma...
 
Alarmi/ Shqiperia i mbyll dyert futbollit nderkombetar
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 21 Nentor 2013 19:49    pdfShtypEmail
detaj top kembe 1Shqiperia rrezikon seriozisht te emigroje jashte vendit per te luajtur futboll. Lajm i keq por i vertete. Shteti dhe FSHF duket se nuk kane ndermend te bejne asgje per ta shpetuar futbollin ne...
Lexo ma...
 
Ne fokus/ Nje stilist shqiptar i perzgjedhur nga Messi
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 21 Nentor 2013 18:16    pdfShtypEmail
Muhamet HasaniNje stilist shqiptar ka nisur te behet personazh. Muhamet Hasani eshte njeriu qe mendon te veshi lojtarin me te rendesishem ne te gjithe boten. Nuk behet fjale per nje futbollist te cfaredoshem por...
Lexo ma...
 
Ne fokus/ UEFA dergon futbollin shqiptar ne Prokurori
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 21 Nentor 2013 18:13    pdfShtypEmail
uefaNje delegacion i UEFA-s ka zbarkuar ne Tirane per te diskutuar dy ceshtje shume te rendesishme, parandalimin e trukimit te ndeshjeve dhe ndertimin e stadiumit te ri. Delegacioni i UEFA-s i...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL