HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Te ndryshme
Angli/ Atdhe Nuhiu shenon ne debutim
nga AlbaniaSoccer    E diel, 04 Gusht 2013 02:41    pdfShtypEmail
atdhe nuhiu austriFutbollisti Atdhe Nuhiu i cili eshte transferuar ne Angli dhe luan ne Champship League me Sheffield Wednesday, debutoi sot ne çeljen e Liges per sezonin e ri. Ne takimin e javes se pare skuadra e...
Lexo ma...
 
Ne fokus/ PES 14, Shaqiri perkrah Messit
nga AlbaniaSoccer    E martë, 30 Korrik 2013 22:34    pdfShtypEmail
XHerdan SHAQIRIXherdan Shqiri eshte bere mik i afert me Lionel Messin. Kosovari ka shitur te drejten e imazhit te tij ne nje kompani te madhe. Behet fjale per lojen PES, shume e dashur per te rinjte dhe...
Lexo ma...
 
Legjionarët/ Kievo zyrtarizon transferimin, Etrit Berisha e përgënjeshtron
nga AlbaniaSoccer    E martë, 30 Korrik 2013 21:19    pdfShtypEmail
etrit berisha 2Italianët e Kievos e kanë bërë zyrtare transferimin e portierit Etrit Berisha nga Kalmari në muajin janar. Pritet që portierit kosovar ti përfundoj kontrata që ka me skuadrën suedeze dhe...
Lexo ma...
 
Suedi/ Sadiku shenon, Gashi merr te verdhe ne fitore
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 29 Korrik 2013 03:47    pdfShtypEmail
loret sadikuLoret Sadiku dhe Ardian Gashi kane luajtur si titullare ne takimin e sotem ndaj Gotteborg. Skuadra e tyre Helsinborgs ishte mysafire ne Gottenborg dhe fitoi 4-2. Sadiku shenoi goline pare per...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL