HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Te ndryshme
Elseid Hysaj shenon ne humbjen e Empolit
nga Albaniassocer    E enjte, 17 Prill 2014 23:17    pdfShtypEmail
ELSEIDINe fushen e Lancianos sot ekipi toskan i Empolit ka humbur jo vetem ndeshjen por edhe vendin e dyte ne klasifikimin e Serise B.Ne minuten 4 te ndeshjes mbrojtesi shkodran,Elseid Hysaj,kaloi miqte...
Lexo ma...
 
Besart Berisha:Gol dhe karton te kuq
nga Albaniassocer    E premte, 14 Mars 2014 23:08    pdfShtypEmail
Besart Berisha 2Besart Berisha ka qene padyshim protagonisti i ndeshjes midis Sidney Fc dhe Brisbane Roar.Sulmuesi shqiptar kaloi ne avantaz miqte ne minuten e 23-te por ne te 40-ten mori nje karton te kuq.Ndeshja...
Lexo ma...
 
Salihi shenon super gol me roveshjate
nga Albaniassocer    E shtunë, 01 Mars 2014 23:08    pdfShtypEmail
hamdi salihiSulmuesi shkodran i dhuroj nje pike ekipit te tije me nje super gol kunder Maccabi Haifa.Ishte gjithqka perfekte ne realizimin e ketij golit.Pozicjonimi im ishte ideal  dhe krosi me erdhi aty...
Lexo ma...
 
Ne fokus/ Bakaj sjell per “shetitje” ne Shqiperi te dashuren rumune
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 26 Dhjetor 2013 20:40    pdfShtypEmail
bakaj me te dashurenrElis Bakaj ka sjelle ne Shqiperi te dashuren rumune. Per festat e fundvitit sulmuesi i Odeses ka lene Ukrainen dhe ka menduar te prezantoj vajzen e tij te dashur me familjen. Te enjten, Bakaj eshte...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL