HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 22 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Angli/ Atdhe Nuhiu shenon ne debutim
nga AlbaniaSoccer   E diel, 04 Gusht 2013 02:41   pdfShtypEmail

atdhe nuhiu austriFutbollisti Atdhe Nuhiu i cili eshte transferuar ne Angli dhe luan ne Champship League me Sheffield Wednesday, debutoi sot ne çeljen e Liges per sezonin e ri. Ne takimin e javes se pare skuadra e tij e re ishte mysafire dhe luajti ne fushen e QPR (Quins Park Rangers. Sheffield u mund 1-2 por Nuhiu ishte shenuesi i golit te vetem per skuadren e tij qe ishte edhe goli i pare i takimit ne minuten e 19-te


busy
komente