HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Ndeshje miqesore

Player Information - Liridon LATIFI

Personal data

Picture of Liridon LATIFI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Liridon LATIFI
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday March 28ShqiperivsBosnia & Herzegovina010--------
Sunday June 04LuksemburgvsShqiperi010--------
Games total020--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Skenderbeu------------
Uefa Nation League 2018Shqiperi------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2016-17Skenderbeu1091-3-2--1--
Kupa e Shqiperise 2016-17Skenderbeu------------
Kualifikimi Boterori Rusi 2018Shqiperi------------
Kategoria Superiore 2015-16Skenderbeu12935312---1-
Kupa e Shqiperise 2015-16Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2014-15Skenderbeu75215-3-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Skenderbeu11----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14PRISHTINA321-1-1-----
Ndeshje miqesoreShqiperi1-1---------
Career Total3426861219--11-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19SkenderbeuMesfushor
Uefa Nation League 20182018ShqiperiMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17SkenderbeuSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17SkenderbeuMesfushor
Kualifikimi Boterori Rusi 20182016-17ShqiperiMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16SkenderbeuSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15SkenderbeuMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14PRISHTINAMesfushor
Ndeshje miqesore2009-10ShqiperiMesfushor