HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Ndeshje miqesore
 Ekipi - Shqiperi [ALB]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Arjan BEQAJArjan BEQAJ  Republika e Shqiperise25. Gusht 1975 (48)1-1-------
0Isli HIDIIsli HIDI  Republika e Shqiperise15. Tetor 1980 (43)11--------
0Alban HOXHAAlban HOXHA  Republika e Shqiperise23. Maj 1987 (36)1-1-------
0Orges SHEHIOrges SHEHI  Republika e Shqiperise20. Shtator 1977 (46)1-1-------
0Thomas StrakoshaThomas Strakosha  Republika e Shqiperise19. Mars 1995 (29)22-1------
0Saimir UJKANISaimir UJKANI  Republika e Shqiperise05. Korrik 1988 (35)211-------
1Etrit BERISHAEtrit BERISHA  Republika e Shqiperise10. Mars 1989 (35)1010-1------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Albi ALLAAlbi ALLA  Republika e Shqiperise01. Shkurt 1993 (31)11-1--------
0Debatik CURRIDebatik CURRI  Republika e Shqiperise28. Dhjetor 1983 (40)11----------
0Armend DALLKUArmend DALLKU  Republika e Shqiperise16. Qershor 1983 (40)22----------
0Andi LILAAndi LILA  Republika e Shqiperise12. Shkurt 1986 (38)88-1--1-----
0Admir TELIAdmir TELI  Republika e Shqiperise02. Qershor 1981 (42)11----------
0Kristi VANGJELIKristi VANGJELI  Republika e Shqiperise05. Shtator 1985 (38)22----------
0Franc VELIUFranc VELIU  Republika e Shqiperise11. Nentor 1989 (34)1-1---------
0Endrit VRAPIEndrit VRAPI  Republika e Shqiperise23. Maj 1982 (41)11----------
2Elseid HysajElseid Hysaj  Republika e Shqiperise20. Shkurt 1994 (30)111011--------
3Tefik OSMANITefik OSMANI  Republika e Shqiperise08. Qershor 1985 (38)11----------
6