HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Ndeshje miqesore

Player Information - Isli HIDI

Personal data

Picture of Isli HIDI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Isli HIDI
Birthday (Age):15. Tetor 1980 (43)
Height:183 cm
Weight:78 kg
Player Position:Portier

Background Info

Isli Hidi info

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Wednesday March 03ShqiperivsIrlanda e Veriut100------
Games total100------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Fifa World Cup - Brazil 2014Shqiperi----------
CHAMPIONS League 2010-11Dinamo11--------
Kategoria Superiore 2010-11Dinamo44--------
EURO 2012 - Ukraine & PolandShqiperi----------
Superkupa 2010Dinamo11--------
Ndeshje miqesoreShqiperi11--------
Kualifikimi - Boterori 2010Shqiperi11--------
Career Total88--------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Fifa World Cup - Brazil 20142012-13ShqiperiPortier
CHAMPIONS League 2010-112010-11DinamoPortier
Kategoria Superiore 2010-112010-11DinamoPortier
EURO 2012 - Ukraine & Poland2010ShqiperiPortier
Superkupa 20102010DinamoPortier
Ndeshje miqesore2009-10ShqiperiPortier
Kualifikimi - Boterori 20102008ShqiperiPortier