HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
Match Schedule for TeutaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
122.08.201517:00 hFlamurtari - Teuta0-1thumbs_up.png
229.08.201520:00 hTeuta - Vllaznia2-0thumbs_up.png
312.09.201516:00 hKukësi - Teuta3-0thumbs_down.png
419.09.201516:00 hTeuta - Terbuni3-1thumbs_up.png
526.09.201519:00 hTirana - Teuta2-0thumbs_down.png
604.10.201513:00 hTeuta - Bylis3-0thumbs_up.png
716.10.201518:00 hSkenderbeu - Teuta2-2draw.png
825.10.201516:00 hLaci - Teuta2-2draw.png
901.11.201517:00 hTeuta - Partizani0-1thumbs_down.png
1007.11.201517:00 hTeuta - Flamurtari3-1thumbs_up.png
1118.11.201514:00 hVllaznia - Teuta0-1thumbs_up.png
1223.11.201517:00 hTeuta - Kukësi1-0thumbs_up.png
1328.11.201513:00 hTerbuni - Teuta0-1thumbs_up.png
1403.12.201517:00 hTeuta - Tirana0-0draw.png
1507.12.201514:00 hBylis - Teuta2-1thumbs_down.png
1613.12.201517:00 hTeuta - Skenderbeu0-1thumbs_down.png
1718.12.201514:00 hTeuta - Laci0-1thumbs_down.png
1823.12.201517:00 hPartizani - Teuta0-1thumbs_up.png
1931.01.201617:00 hFlamurtari - Teuta1-0thumbs_down.png
2007.02.201616:00 hTeuta - Vllaznia1-0thumbs_up.png
2113.02.201613:00 hKukësi - Teuta2-2draw.png
2221.02.201614:00 hTeuta - Terbuni2-1thumbs_up.png
2327.02.201613:30 hTirana - Teuta0-0draw.png
2405.03.201614:00 hTeuta - Bylis1-0thumbs_up.png
2509.03.201617:00 hSkenderbeu - Teuta1-0thumbs_down.png
2613.03.201613:00 hLaci - Teuta1-2thumbs_up.png
2720.03.201617:02 hTeuta - Partizani0-2thumbs_down.png
2802.04.201619:00 hTeuta - Flamurtari1-1draw.png
2909.04.201616:00 hVllaznia - Teuta0-2thumbs_up.png
3016.04.201619:00 hTeuta - Kukësi0-0draw.png
3125.04.201616:00 hTerbuni - Teuta1-4thumbs_up.png
3229.04.201619:00 hTeuta - Tirana0-0draw.png
3304.05.201615:30 hBylis - Teuta0-1thumbs_up.png
3408.05.201619:00 hTeuta - Skenderbeu1-1draw.png
3514.05.201617:30 hTeuta - Laci1-0thumbs_up.png
3618.05.201617:00 hPartizani - Teuta1-2thumbs_up.png