HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 17 - E premte, 18. Dhjetor 2015 - 14:00 h

TeutaLaci
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 18 Dhjetor 2015
Match Time :14:00 h
Match number :5
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Rejdi AVDO, Ardian BEQIRI, Eldorjan HAMITI, Nertil BREGASI
 
Spektatore: 120
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
  Drejtor Sportiv
    Eventet
   Demtim
    • 38' : Argjend MUSTAFA ( 1 )
    Gol
     • 8' : James ADENIYI ( 1 )
     Karton i verdhe
     • 7' : Meglid MIHANI ( 1 )
     • 28' : Aldo MITRAJ ( 1 )
     • 46' : Tauland SEFGJINI ( 1 )
     • 81' : Miroslav VUJADINOVIC ( 1 )
     Penallti e humbur
      • 8' : James ADENIYI ( 1 )