HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 19 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
Match Schedule for SkenderbeuIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
109.09.201516:00 hVllaznia - Skenderbeu0-1thumbs_up.png
229.08.201520:00 hSkenderbeu - Kukësi1-0thumbs_up.png
312.09.201513:00 hTerbuni - Skenderbeu0-2thumbs_up.png
421.09.201520:00 hSkenderbeu - Tirana2-1thumbs_up.png
526.09.201516:00 hBylis - Skenderbeu1-3thumbs_up.png
605.10.201514:00 hLaci - Skenderbeu0-3thumbs_up.png
716.10.201518:00 hSkenderbeu - Teuta2-2draw.png
825.10.201519:00 hPartizani - Skenderbeu2-1thumbs_down.png
931.10.201517:00 hSkenderbeu - Flamurtari2-0thumbs_up.png
1008.11.201517:00 hSkenderbeu - Vllaznia3-1thumbs_up.png
1119.11.201514:00 hKukësi - Skenderbeu2-1thumbs_down.png
1222.11.201516:00 hSkenderbeu - Terbuni4-0thumbs_up.png
1330.11.201514:00 hTirana - Skenderbeu1-2thumbs_up.png
1403.12.201517:00 hSkenderbeu - Bylis4-0thumbs_up.png
1506.12.201516:00 hSkenderbeu - Laci4-0thumbs_up.png
1613.12.201517:00 hTeuta - Skenderbeu0-1thumbs_up.png
1719.12.201516:00 hSkenderbeu - Partizani1-0thumbs_up.png
1823.12.201517:00 hFlamurtari - Skenderbeu3-1thumbs_down.png
1930.01.201614:00 hVllaznia - Skenderbeu1-0thumbs_down.png
2007.02.201613:00 hSkenderbeu - Kukësi3-1thumbs_up.png
2113.02.201613:00 hTerbuni - Skenderbeu1-3thumbs_up.png
2222.02.201618:00 hSkenderbeu - Tirana1-0thumbs_up.png
2328.02.201614:00 hBylis - Skenderbeu1-1draw.png
2405.03.201614:00 hLaci - Skenderbeu0-2thumbs_up.png
2509.03.201617:00 hSkenderbeu - Teuta1-0thumbs_up.png
2614.03.201619:00 hPartizani - Skenderbeu1-1draw.png
2720.03.201617:00 hSkenderbeu - Flamurtari5-1thumbs_up.png
2802.04.201619:00 hSkenderbeu - Vllaznia2-1thumbs_up.png
2910.04.201616:00 hKukësi - Skenderbeu1-0thumbs_down.png
3016.04.201619:00 hSkenderbeu - Terbuni2-3thumbs_down.png
3125.04.201619:30 hTirana - Skenderbeu0-1thumbs_up.png
3230.04.201619:00 hSkenderbeu - Bylis3-0thumbs_up.png
3304.05.201615:30 hSkenderbeu - Laci6-1thumbs_up.png
3408.05.201619:00 hTeuta - Skenderbeu1-1draw.png
3513.05.201619:00 hSkenderbeu - Partizani0-1thumbs_down.png
3618.05.201617:00 hFlamurtari - Skenderbeu0-2thumbs_up.png