HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
Match Schedule for TiranaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
123.08.201517:00 hTerbuni - Tirana1-2thumbs_up.png
229.08.201517:00 hLaci - Tirana1-1draw.png
312.09.201519:00 hTirana - Bylis0-0draw.png
421.09.201520:00 hSkenderbeu - Tirana2-1thumbs_down.png
526.09.201519:00 hTirana - Teuta2-0thumbs_up.png
603.10.201520:45 hPartizani - Tirana1-0thumbs_down.png
717.10.201517:00 hTirana - Flamurtari1-1draw.png
825.10.201513:00 hVllaznia - Tirana1-1draw.png
901.11.201514:00 hTirana - Kukësi2-1thumbs_up.png
1007.11.201514:00 hTirana - Terbuni3-0thumbs_up.png
1119.11.201514:00 hTirana - Laci0-0draw.png
1223.11.201514:00 hBylis - Tirana0-1thumbs_up.png
1330.11.201514:00 hTirana - Skenderbeu1-2thumbs_down.png
1403.12.201517:00 hTeuta - Tirana0-0draw.png
1507.12.201514:00 hTirana - Partizani0-0draw.png
1613.12.201514:00 hFlamurtari - Tirana0-2thumbs_up.png
1719.12.201513:00 hTirana - Vllaznia0-0draw.png
1823.12.201514:00 hKukësi - Tirana0-1thumbs_up.png
1930.01.201614:00 hTerbuni - Tirana1-3thumbs_up.png
2007.02.201613:00 hLaci - Tirana0-3thumbs_up.png
2113.02.201613:15 hTirana - Bylis2-0thumbs_up.png
2222.02.201618:00 hSkenderbeu - Tirana1-0thumbs_down.png
2327.02.201613:30 hTirana - Teuta0-0draw.png
2404.03.201618:00 hPartizani - Tirana2-0thumbs_down.png
2509.03.201614:00 hTirana - Flamurtari0-0draw.png
2613.03.201613:00 hVllaznia - Tirana3-1thumbs_down.png
2720.03.201617:00 hTirana - Kukësi1-1draw.png
2803.04.201616:00 hTirana - Terbuni3-0thumbs_up.png
2910.04.201619:00 hTirana - Laci1-0thumbs_up.png
3017.04.201616:00 hBylis - Tirana0-0draw.png
3125.04.201619:30 hTirana - Skenderbeu0-1thumbs_down.png
3229.04.201619:00 hTeuta - Tirana0-0draw.png
3304.05.201618:30 hTirana - Partizani2-2draw.png
3408.05.201619:00 hFlamurtari - Tirana2-1thumbs_down.png
3514.05.201617:41 hTirana - Vllaznia1-0thumbs_up.png
3618.05.201617:00 hKukësi - Tirana2-1thumbs_down.png