HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 33 - E mërkurë, 04. Maj 2016 - 18:30 h

TiranaPartizani
22

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 04 Maj 2016
Match Time :18:30 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi "Selman Stërmasi"
Match referee(s):Denis REXHA, Lorenc JEMINI, Dojando MYFTARI, Ermal BARUSHI
 
Spektatore: 7.200
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
 Eventet
Gol
 • 28' : Gentian MUCA ( 1 )
 • 47' : Elis BAKAJ ( 1 )
 • 22' : Xhevahir SUKAJ ( 1 )
 • 95' : Realdo FILI ( 1 )
Karton i verdhe
 • 39' : Edvan BAKAJ ( 1 )
 • 41' : Gentian MUCA ( 1 )
 • 72' : Elis BAKAJ ( 1 )
 • 27' : Ololalde ATANDA ( 1 )
 • 47' : Stevan RACIC ( 1 )
 • 48' : Idriz BATHA ( 1 )
 • 65' : Filipe GOMES ( 1 )
 • 80' : Realdo FILI ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
 • 56' : Gentian MUCA ( 1 )