HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Dhjetor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 19 - E shtunë, 30. Janar 2016 - 14:00 h

TerbuniTirana
13

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 30 Janar 2016
Match Time :14:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi "Ismail Xhemali" - Pukë
Match referee(s):Ilir TARTARAJ, Kreshnik CJAPI, Orges GRABOVA, Olsi SOKOLI
 
Spektatore: 360
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 60' : Herald MARKU ( 1 )
  • 11' : Elis BAKAJ ( 1 )
  • 75' : Gjergj MUZAKA ( 1 )
  • 83' : Gentian MUCA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 74' : Klaudio CEMA ( 1 )
  • 79' : Ditmir Beci ( 1 )
  • 30' : Dejan KARAN ( 1 )