HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
Match Schedule for FlamurtariIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
122.08.201517:00 hFlamurtari - Teuta0-1thumbs_down.png
228.08.201520:00 hPartizani - Flamurtari2-1thumbs_down.png
313.09.201516:00 hFlamurtari - Laci0-0draw.png
420.09.201519:00 hFlamurtari - Vllaznia2-0thumbs_up.png
527.09.201516:00 hKukësi - Flamurtari1-0thumbs_down.png
604.10.201516:00 hFlamurtari - Terbuni7-0thumbs_up.png
717.10.201517:00 hTirana - Flamurtari1-1draw.png
825.10.201513:00 hFlamurtari - Bylis0-0draw.png
931.10.201517:00 hSkenderbeu - Flamurtari2-0thumbs_down.png
1007.11.201517:00 hTeuta - Flamurtari3-1thumbs_down.png
1118.11.201517:00 hFlamurtari - Partizani0-0draw.png
1223.11.201514:00 hLaci - Flamurtari2-1thumbs_down.png
1328.11.201513:00 hVllaznia - Flamurtari4-0thumbs_down.png
1402.12.201514:00 hFlamurtari - Kukësi0-1thumbs_down.png
1506.12.201513:00 hTerbuni - Flamurtari1-0thumbs_down.png
1613.12.201514:00 hFlamurtari - Tirana0-2thumbs_down.png
1719.12.201513:00 hBylis - Flamurtari2-3thumbs_up.png
1823.12.201517:00 hFlamurtari - Skenderbeu3-1thumbs_up.png
1931.01.201617:00 hFlamurtari - Teuta1-0thumbs_up.png
2006.02.201617:00 hPartizani - Flamurtari1-1draw.png
2113.02.201616:00 hFlamurtari - Laci0-1thumbs_down.png
2221.02.201617:00 hFlamurtari - Vllaznia2-0thumbs_up.png
2327.02.201613:30 hKukësi - Flamurtari4-0thumbs_down.png
2405.03.201617:00 hFlamurtari - Terbuni0-0draw.png
2509.03.201614:00 hTirana - Flamurtari0-0draw.png
2613.03.201616:00 hFlamurtari - Bylis0-0draw.png
2720.03.201617:00 hSkenderbeu - Flamurtari5-1thumbs_down.png
2802.04.201619:00 hTeuta - Flamurtari1-1draw.png
2910.04.201619:00 hFlamurtari - Partizani1-1draw.png
3016.04.201616:00 hLaci - Flamurtari1-2thumbs_up.png
3125.04.201616:00 hVllaznia - Flamurtari2-1thumbs_down.png
3229.04.201619:00 hFlamurtari - Kukësi0-1thumbs_down.png
3304.05.201615:30 hTerbuni - Flamurtari0-2thumbs_up.png
3408.05.201619:00 hFlamurtari - Tirana2-1thumbs_up.png
3514.05.201617:30 hBylis - Flamurtari0-0draw.png
3618.05.201617:00 hFlamurtari - Skenderbeu0-2thumbs_down.png