HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 2 - E shtunë, 29. Gusht 2015 - 20:00 h

TeutaVllaznia
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 29 Gusht 2015
Match Time :20:00 h
Match number :4
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Evaldo DYRMISHI, Rejdi AVDO, Dojando MYFTARI, Klajdi KOLA
 
Spektatore: 1.700
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 27' : Erand HOXHA ( 1 )
 • 52' : Artur MAGANI ( 0 )
  Karton i verdhe
  • 40' : Bledar HODO ( 0 )
  • 47' : Meglid MIHANI ( 1 )
  • 53' : Artur MAGANI ( 0 )
  • 72' : Erand HOXHA ( 1 )
  • 51' : Erdenis GURISHTA ( 0 )
  • 92' : Esin HAKAJ ( 1 )