HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

WorldCup 2010
Match Schedule for HolandeIcal export

MDDivisionDateTimeHome Team   Away TeamResult 
1Grupi E14.06.201014:30Holande - Danimarke2-0thumbs_up.png
2Grupi E19.06.201014:30Holande - Japoni1-0thumbs_up.png
3Grupi E24.06.201021:30Kamerun - Holande1-2thumbs_up.png
4Grupi E/Grupi F28.06.201017:00Holande - Sllovaki2-1thumbs_up.png
5Grupi E/Grupi G02.07.201017:00Holande - Brazil2-1thumbs_up.png
6Grupi A/Grupi E06.07.201021:30Uruguaj - Holande2-3thumbs_up.png
8Grupi E/Grupi H11.07.201021:30Holande - Spanje0-0draw.png