HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

WorldCup 2010
KlasifikimiGrupi A
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)Uruguaj732104:04
2same(2)Meksike431113:21
3same(3)Afrika e Jugut431113:5-2
4same(4)Franca130121:4-3

Grupi B
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)Argjentine933007:16
2same(2)Korea e Jugut431115:6-1
3same(3)Greqi331022:5-3
4same(4)Nigeri130123:5-2

Grupi C
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)SHBA531204:31
2same(2)Angli531202:11
3same(3)Slloveni431113:30
4same(4)Algjeri130120:2-2

Grupi D
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)Gjermani632015:14
2same(2)Gane431112:20
3same(3)Australi431113:6-3
4same(4)Serbi331022:3-1

Grupi E
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)Holande933005:14
2same(2)Japoni632014:22
3same(3)Danimarke331023:6-3
4same(4)Kamerun030032:5-3

Grupi F
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)Paraguaj531203:12
2same(2)Sllovaki431114:5-1
3same(3)Zelande e Re330302:20
4same(4)Itali230214:5-1

Grupi G
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)Brazil732105:23
2same(2)Portugali531207:07
3same(3)Bregu i Fildishte431114:31
4same(4)Korea e Veriut030031:12-11

Grupi H
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)Spanje632014:22
2same(2)Kili632013:21
3same(3)Zvicer431111:10
4same(4)Honduras130120:3-3


1/8 te Finales 1/8 te Finales