HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 21 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

WorldCup 2010
KlasifikimiGrupi A
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)Afrika e Jugut110101:10
-same(1)Meksike110101:10
3same(3)Franca110100:00
-same(3)Uruguaj110100:00

Grupi B
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)Korea e Jugut311002:02
2same(2)Argjentine311001:01
3same(3)Nigeri010010:1-1
4same(4)Greqi010010:2-2

Grupi C
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)Slloveni311001:01
2same(2)Angli110101:10
-same(2)SHBA110101:10
4same(4)Algjeri010010:1-1

Grupi D
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)Gjermani311004:04
2same(2)Gane311001:01
3same(3)Serbi010010:1-1
4same(4)Australi010010:4-4

Grupi E
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)Holande311002:02
2same(2)Japoni311001:01
3same(3)Kamerun010010:1-1
4same(4)Danimarke010010:2-2

Grupi F
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)Itali110101:10
-same(1)Paraguaj110101:10
-same(1)Sllovaki110101:10
-same(1)Zelande e Re110101:10

Grupi G
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)Brazil311002:11
2same(2)Bregu i Fildishte110100:00
-same(2)Portugali110100:00
4same(4)Korea e Veriut010011:2-1

Grupi H
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)Kili311001:01
-same(1)Zvicer311001:01
3same(3)Honduras010010:1-1
-same(3)Spanje010010:1-1


1/8 te Finales 1/8 te Finales