HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

WorldCup 2010
Match Schedule for SpanjeIcal export

MDDivisionDateTimeHome Team   Away TeamResult 
1Grupi H16.06.201017:00Spanje - Zvicer0-1thumbs_down.png
2Grupi H21.06.201021:30Spanje - Honduras2-0thumbs_up.png
3Grupi H25.06.201021:30Kili - Spanje1-2thumbs_up.png
4Grupi H/Grupi G29.06.201021:30Spanje - Portugali1-0thumbs_up.png
5Grupi F/Grupi H03.07.201021:30Paraguaj - Spanje0-1thumbs_up.png
6Grupi D/Grupi H07.07.201021:30Gjermani - Spanje0-1thumbs_up.png
8Grupi E/Grupi H11.07.201021:30Holande - Spanje0-0draw.png