HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 06 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

WorldCup 2010
Match Schedule for GjermaniIcal export

MDDivisionDateTimeHome Team   Away TeamResult 
1Grupi D13.06.201021:30Gjermani - Australi4-0thumbs_up.png
2Grupi D18.06.201014:30Gjermani - Serbi0-1thumbs_down.png
3Grupi D23.06.201021:30Gane - Gjermani0-1thumbs_up.png
4Grupi D/Grupi C27.06.201017:00Gjermani - Angli4-1thumbs_up.png
5Grupi B/Grupi D03.07.201017:00Argjentine - Gjermani0-4thumbs_up.png
6Grupi D/Grupi H07.07.201021:30Gjermani - Spanje0-1thumbs_down.png
7Grupi A/Grupi D10.07.201021:30Uruguaj - Gjermani2-3thumbs_up.png