HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 08 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

WorldCup 2010
Rezultatet - 1. Ndeshjet (11.06.2010 - 16.06.2010)

E premte, 11.06.2010 - 1. Java
Grupi A17:00 hAfrika e JugutMeksike1 - 1 
Grupi A21:30 hUruguajFranca0 - 0 
E shtunë, 12.06.2010 - 1. Java
Grupi B14:30 hKorea e JugutGreqi2 - 0 
Grupi B17:00 hArgjentineNigeri1 - 0 
Grupi C21:30 hAngliSHBA1 - 1 
E diel, 13.06.2010 - 1. Java
Grupi C14:30 hAlgjeriSlloveni0 - 1 
Grupi D17:00 hSerbiGane0 - 1 
Grupi D21:30 hGjermaniAustrali4 - 0 
E hënë, 14.06.2010 - 1. Java
Grupi E14:30 hHolandeDanimarke2 - 0 
Grupi E17:00 hJaponiKamerun1 - 0 
Grupi F21:30 hItaliParaguaj1 - 1 
E martë, 15.06.2010 - 1. Java
Grupi F14:30 hZelande e ReSllovaki1 - 1 
Grupi G17:00 hBregu i FildishtePortugali0 - 0 
Grupi G21:30 hBrazilKorea e Veriut2 - 1 
E mërkurë, 16.06.2010 - 1. Java
Grupi H14:30 hHondurasKili0 - 1 
Grupi H17:00 hSpanjeZvicer0 - 1