HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 01 Dhjetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1up(2)Luftetari1254017:34
2down(1)Beselidhja1053118:35
3same(3)Ada952308:53
4up(7)Kukësi953026:42
5same(5)Butrinti852214:31
6up(11)Besa752128:71
7down(4)Elbasani752128:80
8same(8)Gramozi752126:7-1
9down(6)Gramshi752126:9-3
10up(13)Mamurras752124:9-5
11down(9)Lushnja651318:44
12down(10)Skrapari651314:40
13up(15)Burreli652034:8-4
14down(12)Himara451133:4-1
15down(14)Vlora352035:6-1
16same(16)Iliria050054:9-5


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation