HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 20 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
 Ekipi - Kukësi [KUK]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Erald ALLMETA  - (-)----------
 Ervis KOCI  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Besmir BELULI  - (-)------------
 Juxhin BERBERI  - (-)33-11-22----
 Vilson LILA  Republika e Shqiperise26. Tetor 1989 (34)66----------
 Arjet MEMISHAJ  - (-)------------
 Andrelis PASHAJ  Republika e Shqiperise11. Mars 1987 (37)44-1--------
 Elvis PRENCI   - (-)11----------
 Endri RENXA  Republika e Shqiperise24. Shkurt 1986 (38)413---------
 Klaudio REXHEPI  Republika e Shqiperise29. Maj 1989 (34)44----1-----
 Fatjon SYLA  Republika e Shqiperise09. Nentor 1984 (39)2111--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-32----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Alfred ALLAMANI (36)  - (-)------------
 Besmir BERBERI  Republika e Shqiperise27. Prill 1985 (38)11-1--------
 Milos JEVDJEVIC  Montenegro, Republic of- (-)66--2----1--
 Andi KOCI  Republika e Shqiperise- (-)1-1---------
 Elton KOLA  Republika e Shqiperise24. Shkurt 1993 (31)2111--------
 Bledar LENA  Republika e Shqiperise- (-)11----------
 Vukadin MULUNOVIC  - (-)------------
 Sokol MZIU  - (-)66-11-2-----
 Jetmir PREMCI  - (-)55----------
 Sajmir XHETANI  Republika e Shqiperise28. Qershor 1974 (49)3-3-1----1--
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5-52-2--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Odeon BERDUFI  Republika e Shqiperise20. Tetor 1990 (33)------------
 Ramazan CENA  - (-)------------
 Syrja HALILAJ  - (-)2-2---------
 Romeo HAMZAI  Republika e Shqiperise01. Qershor 1983 (40)22--3-------
 Kreshnik IVANAJ  Republika e Shqiperise27. Janar 1982 (42)44-36-1-----
 Migen KOLA  - (-)4-4-1-------
 Julian MALO  Republika e Shqiperise02. Shkurt 1985 (39)66-23-1-----
 Juvito SPAHIU  - (-)------------
 Jozef THANA  Republika e Shqiperise14. Dhjetor 1988 (35)66-14-2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 22-92-2--
 Stafi i Kukësi [Kukësi]

 Funksioni
Shahin BERBERI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer