HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 07 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1same(1)Luftetari18760110:46
2same(2)Beselidhja14742110:46
3up(4)Besa13741212:93
4down(3)Kukësi1374127:43
5up(8)Gramshi11732211:110
6same(6)Ada1072418:62
7up(11)Gramozi1073138:80
8down(5)Elbasani1073139:11-2
9up(13)Lushnja9723211:56
10down(7)Butrinti872235:6-1
11up(12)Burreli872235:9-4
12down(9)Mamurras872236:13-7
13down(10)Skrapari771425:6-1
14up(16)Iliria471158:10-2
15down(14)Vlora472146:10-4
16down(15)Himara471154:9-5


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation