HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
Match Schedule for KukësiIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
110.09.201116:00 hButrinti - Kukësi2-0thumbs_down.png
217.09.201116:00 hKukësi - Burreli4-0thumbs_up.png
324.09.201116:00 hBesa - Kukësi2-0thumbs_down.png
401.10.201115:00 hKukësi - Iliria1-0thumbs_up.png
508.10.201115:00 hGramshi - Kukësi0-1thumbs_up.png
615.10.201114:00 hKukësi - Gramozi1-0thumbs_up.png
722.10.201114:00 hAda - Kukësi0-0draw.png
829.10.201114:00 hElbasani - Kukësi1-0thumbs_down.png
905.11.201114:00 hKukësi - Mamurras2-0thumbs_up.png
1019.11.201114:00 hVlora - Kukësi1-3thumbs_up.png
1126.11.201114:00 hKukësi - Himara2-0thumbs_up.png
1204.12.201113:30 hSkrapari - Kukësi1-2thumbs_up.png
1317.12.201113:00 hKukësi - Beselidhja2-0thumbs_up.png
1414.03.201215:00 hLuftetari - Kukësi1-0thumbs_down.png
1528.12.201113:00 hKukësi - Lushnja3-1thumbs_up.png
1611.02.201215:30 hKukësi - Butrinti1-0thumbs_up.png
1725.02.201215:30 hBurreli - Kukësi1-0thumbs_down.png
1803.03.201215:30 hKukësi - Besa2-1thumbs_up.png
1910.03.201215:30 hIliria - Kukësi2-2draw.png
2017.03.201215:30 hKukësi - Gramshi4-1thumbs_up.png
2124.03.201215:30 hGramozi - Kukësi0-4thumbs_up.png
2231.03.201215:30 hKukësi - Ada6-2thumbs_up.png
2304.04.201215:30 hKukësi - Elbasani3-1thumbs_up.png
2407.04.201215:30 hMamurras - Kukësi1-2thumbs_up.png
2515.04.201216:00 hKukësi - Vlora6-1thumbs_up.png
2618.04.201215:30 hHimara - Kukësi1-4thumbs_up.png
2722.04.201216:00 hKukësi - Skrapari3-0 
2828.04.201216:00 hBeselidhja - Kukësi3-4thumbs_up.png
2906.05.201217:00 hKukësi - Luftetari1-1draw.png
3012.05.201215:30 hLushnja - Kukësi0-0draw.png