HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 14 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1same(1)Luftetari21870112:48
2same(2)Beselidhja17852112:48
3up(4)Kukësi1384137:52
4down(3)Besa13841312:111
5up(8)Elbasani13841310:11-1
6up(9)Lushnja12833212:57
7same(7)Gramozi1183238:80
8down(5)Gramshi11832313:14-1
9up(12)Mamurras1183238:14-6
10down(6)Ada1082429:81
11up(13)Skrapari1082427:70
12down(10)Butrinti882245:7-2
13down(11)Burreli882245:11-6
14up(16)Himara782157:11-4
15same(15)Vlora582246:10-4
16down(14)Iliria481169:12-3


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation