HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 06 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1same(1)Lushnja311005:05
2same(2)Ada311002:02
-same(2)Butrinti311002:02
4same(4)Gramozi311002:11
-same(4)Gramshi311002:11
6same(6)Beselidhja311001:01
-same(6)Luftetari311001:01
8same(8)Elbasani110100:00
-same(8)Skrapari110100:00
10same(10)Besa010011:2-1
-same(10)Iliria010011:2-1
12same(12)Himara010010:1-1
13same(13)Burreli010010:2-2
-same(13)Kukësi010010:2-2
15same(15)Mamurras010010:5-5
16same(16)Vlora-310010:1-1


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation