HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 31 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1up(2)Luftetari933004:13
2up(4)Ada732106:33
3up(5)Butrinti732103:03
4up(9)Beselidhja632016:24
5down(1)Gramozi632015:41
6up(10)Gramshi632015:7-2
7same(7)Lushnja431117:34
8up(11)Besa431115:41
9down(3)Elbasani431115:50
10down(6)Skrapari431113:30
11down(8)Kukësi331024:40
12up(16)Burreli331022:6-4
13up(15)Himara130121:3-2
14down(12)Mamurras130120:7-7
15down(13)Vlora031022:3-1
16down(14)Iliria030033:6-3


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation