HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 30 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1up(4)Gramozi622004:22
2up(6)Luftetari622002:02
3up(8)Elbasani421105:14
4down(2)Ada421104:22
5down(2)Butrinti421102:02
6up(8)Skrapari421102:11
7down(1)Lushnja321016:24
8up(13)Kukësi321014:22
9down(6)Beselidhja321012:20
10down(4)Gramshi321013:6-3
11down(10)Besa120113:4-1
12up(15)Mamurras120110:5-5
13up(16)Vlora021012:20
14down(10)Iliria020022:4-2
15down(12)Himara020020:2-2
16down(13)Burreli020020:6-6


Champions Champions League Qualification Champions League UEFA Cup UI Cup Relegation