HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12

Player Information - Julian MALO

Personal data

Picture of Julian MALO
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Julian MALO
Birthday (Age):02. Shkurt 1985 (39)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday November 05KukësivsMamurras100--------
Saturday November 19VloravsKukësi100--------
Saturday November 26KukësivsHimara101--1-----
Sunday December 04SkraparivsKukësi101--------
Saturday April 28BeselidhjavsKukësi100--------
Sunday May 06KukësivsLuftetari100--------
Games total602--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2016-17Kastrioti------------
Kategoria 1 2017-18Kastrioti------------
Kategoria 1 2015-16Kastrioti------------
Kategoria 1 2014-15Beselidhja------1-----
Kategoria Superiore 2013-14Laci4-4---------
Kategoria Superiore 2013-14Partizani523-3-1--1--
Kupa e Shqiperise 2013-14Laci1-1---------
Kategoria Superiore 2012-13Kukësi11----11----
Kategoria 1 2012-13Partizani----1-------
Kategoria 1 2011-12Kukësi33-13-1-----
Kategoria Superiore 2010-11Laci------1-----
Kategoria 1 2010-11Kamza211---1-----
Kategoria Superiore 2009-10Laci532-2-31----
Career Total21101119-92-1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2016-172016-17KastriotiSulmues
Kategoria 1 2017-182016-17KastriotiSulmues
Kategoria 1 2015-162015-16KastriotiSulmues
Kategoria 1 2014-152014-15BeselidhjaSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14LaciSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniSulmues
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14LaciSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13KukësiSulmues
Kategoria 1 2012-132012-13PartizaniSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11LaciSulmues
Kategoria 1 2010-112010-11KamzaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10LaciSulmues