HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 03 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Ervis KOCI

Personal data

Picture of Ervis KOCI
Name:Ervis KOCI
Jersey Number:12
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Sunday, 23/08/2015KukësivsBylis100------
Saturday, 29/08/2015SkenderbeuvsKukësi100------
Saturday, 12/09/2015KukësivsTeuta100------
Saturday, 19/09/2015PartizanivsKukësi100------
Sunday, 27/09/2015KukësivsFlamurtari100------
Saturday, 03/10/2015VllazniavsKukësi100------
Saturday, 17/10/2015KukësivsLaci100--1---
Sunday, 25/10/2015KukësivsTerbuni100------
Sunday, 01/11/2015TiranavsKukësi100------
Sunday, 08/11/2015BylisvsKukësi100------
Thursday, 19/11/2015KukësivsSkenderbeu100--1---
Monday, 23/11/2015TeutavsKukësi100------
Saturday, 28/11/2015KukësivsPartizani100------
Wednesday, 02/12/2015FlamurtarivsKukësi100------
Sunday, 06/12/2015KukësivsVllaznia100------
Saturday, 12/12/2015LacivsKukësi100------
Saturday, 19/12/2015TerbunivsKukësi100------
Wednesday, 23/12/2015KukësivsTirana100------
Sunday, 31/01/2016KukësivsBylis100------
Sunday, 07/02/2016SkenderbeuvsKukësi100------
Saturday, 13/02/2016KukësivsTeuta100------
Saturday, 27/02/2016KukësivsFlamurtari100------
Saturday, 05/03/2016VllazniavsKukësi101------
Games total2301--2---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2019-20Kukësi----------
Kupa e Shqiperise 2019-20Kukësi----------
Kategoria Superiore 2018-19Kukësi----------
Kupa e Shqiperise 2018-19Kukësi----------
Kategoria Superiore 2017-18Kukësi----------
Kupa e Shqiperise 2017-18Kukësi----------
Kategoria Superiore 2016-17Kukësi----------
Kupa e Shqiperise 2016-17Kukësi----------
Kategoria Superiore 2015-16Kukësi1212----2---
Kupa e Shqiperise 2015-16Kukësi11--------
Kategoria Superiore 2014-15Kukësi1-1-------
Kupa e Shqiperise 2014-15Kukësi----------
Kategoria Superiore 2013-14Kukësi11---1----
Kategoria 1 2011-12Kukësi----------
Career Total15141--12---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20KukësiPortier
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20KukësiPortier
Kategoria Superiore 2018-192018-19KukësiPortier
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19KukësiPortier
Kategoria Superiore 2017-182017-18KukësiPortier
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18KukësiPortier
Kategoria Superiore 2016-172016-17KukësiPortier
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17KukësiPortier
Kategoria Superiore 2015-162015-16KukësiPortier
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16KukësiPortier
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiPortier
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15KukësiPortier
Kategoria Superiore 2013-142013-14KukësiPortier
Kategoria 1 2011-122011-12KukësiPortier