HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 21 Shkurt 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
 Ekipi - Kukësi [KUK]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Ervis KOCIErvis KOCI  - (-)----------
 Jetmir BASHAJetmir BASHA  - (-)----------
 Enea KOLIQIEnea KOLIQI  - (-)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Filip ZdericFilip Zderic  Croatia, Republic of11. Dhjetor 1991 (26)11--1-------
 Albi ALLAAlbi ALLA  Republika e Shqiperise01. Shkurt 1993 (25)11----------
 Polizoi ARBERIPolizoi ARBERI  Republika e Shqiperise09. Shtator 1988 (29)------------
 Entonio PASHAJEntonio PASHAJ  Republika e Shqiperise10. Nentor 1984 (33)------------
 Simon RRUMBULLAKUSimon RRUMBULLAKU  - (-)11----------
 Rexhep MEMINIRexhep MEMINI  Republika e Shqiperise04. Tetor 1994 (23)------------
 Ylli SHAMETIYlli SHAMETI  Republika e Shqiperise07. Qershor 1984 (33)11----------
 Rahman HALLACIRahman HALLACI  Republika e Shqiperise12. Nentor 1983 (34)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Valon EthemiValon Ethemi  Republika e Shqiperise03. Tetor 1997 (20)11----------
 Bekim DEMABekim DEMA  Republika e Shqiperise30. Mars 1993 (24)------------
 Fjoart JONUZIFjoart JONUZI  Absence- (-)------------
 Nijas LENANijas LENA  Macedonia, the former Yugoslav25. Qershor 1986 (31)------------
 Kushtrim LUSHTAKUKushtrim LUSHTAKU  - (-)------------
 Eni IMAMIEni IMAMI  Republika e Shqiperise19. Dhjetor 1992 (25)------------
 Felipe MOREIRAFelipe MOREIRA  Absence- (-)------------
 Matija DVORNEKOVICMatija DVORNEKOVIC  - (-)------------
 Denis PEPOSHIDenis PEPOSHI  Absence- (-)------------
 Besar MUSOLLIBesar MUSOLLI  Republika e Kosoves28. Shkurt 1989 (28)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Elton CALEElton CALE  - (-)11--1-------
 Bedri GRECABedri GRECA  - (-)------------
 Sindri GURISindri GURI  Republika e Shqiperise23. Tetor 1993 (24)11--2-------
 Lucas RANGELLucas RANGEL  - (-)------------
 Donjet SHKODRADonjet SHKODRA  - (-)11----------
 Jean CARIOCAJean CARIOCA  - (-)------------
 Elis BAKAJElis BAKAJ  Republika e Shqiperise25. Qershor 1987 (30)11--1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5-------
 Stafi i Kukësi [Kukësi]

 Funksioni